ELXQ451VSN181MR30S
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXQ451VSN181MR30S
ELXQ451VSN181MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXQ451VSN181MR30S, 180µF kapasitansına sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) özellikleri ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında yer alır. -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 50 kHz'de 1.4729 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4729 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V