ELXM451VSN470MP25S
CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM451VSN470MP25S
ELXM451VSN470MP25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM451VSN470MP25S, 450V voltaj derecesinde 47µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 657,8 mA ve 120 Hz'de 460 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 657.8 mA @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V