ELXM451VSN391MA50S
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM451VSN391MA50S
ELXM451VSN391MA50S Hakkında
United Chemi-Con üretimi ELXM451VSN391MA50S, 450V voltaj değerine sahip 390µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde gerçekleştirilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arası sıcaklık aralığında çalışmaktadır. 105°C'de 7000 saat ömür süresi sunan kondansatör, 120 Hz'de 1.79A ve 50 kHz'de 2.5597A ripple akımını tolere edebilmektedir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponentin polarlığı vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrolcüler ve frekans dönüştürücüler gibi cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.5597 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.79 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V