ELXM451VSN271MA40S
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM451VSN271MA
ELXM451VSN271MA40S Hakkında
ELXM451VSN271MA40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 270 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan genel amaçlı bir komponenttir. Radial snap-in montaj tipi sayesinde PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde yerleştirilir. ±20% tolerans ve 105°C'de 7000 saat ömür süresi ile standart endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 50 kHz'de 2.002 A ve 120 Hz'de 1.4 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı filtreleme görevlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.002 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V