ELXM451VSN121MR30S
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM451VSN121MR30S
ELXM451VSN121MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM451VSN121MR30S, 120 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. Snap-in montaj tipi ile radyal kasa tasarımına sahiptir. 7000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans değerine sahip bu polar kondansatör, 50 kHz'de 1.1726 A ve 120 Hz'de 820 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1726 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V