ELXM421VSN331MR50S
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM421VSN331MR50S
ELXM421VSN331MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM421VSN331MR50S, 330µF kapasitörlü, 420V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi snap-in paket tasarımı ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 7000 saat yaşam ömrüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarında düşük ve yüksek frekanslı ripple akımlarını yönetebilir. 50 kHz'de 2.23A, 120 Hz'de 1.56A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile tedarik edilen bu bileşen, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2308 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V