ELXM421VSN221MR35S
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELXM421VSN221MR35S
ELXM421VSN221MR35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM421VSN221MR35S, 220µF kapasitansa ve 420V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 50 kHz'de 1.6588 A ve 120 Hz'de 1.16 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, energy storage ve AC/DC dönüştürücüler gibi endüstriyel ve elektronik cihazlarda yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6588 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V