ELXM421VSN151MR30S
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM421VSN151MR30S
ELXM421VSN151MR30S Hakkında
United Chemi-Con üretimi ELXM421VSN151MR30S, 150 µF kapasitans değerine sahip 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 1.3156 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı 920 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3156 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V