ELXM421VSN151MP45S
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM421VSN151MP45S
ELXM421VSN151MP45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM421VSN151MP45S, 150 µF kapasitans ve 420V nominal voltaj ile çalışan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 7000 saat ömür (105°C'de) ile karakterize edilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 50 kHz'de 1.3156 A ve 120 Hz'de 920 mA ripple akım taşıyabilir. Yüksek voltajlı güç kaynakları, enerji dönüştürücüler, endüstriyel elektrik devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3156 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V