ELXM401VSN181MP45S
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM401VSN181MP45S
ELXM401VSN181MP45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM401VSN181MP45S, 180 µF kapasitans değerine ve 400 V rated voltaj özelliğine sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tipi radyal kasa ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans değerine ve 7000 saatlik ömrüne (105°C'de) sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen cihaz, 50 kHz'de 1.4157 A ve 120 Hz'de 990 mA ripple current kapasitesine sahiptir. İçtüzü sistemi uygulamaları, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4157 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V