ELXM401VSN101MP30S
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELXM401VSN101MP30S
ELXM401VSN101MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM401VSN101MP30S, 400V rated voltajında 100µF kapasitansa sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisi sunan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt monte edilebilir. 50 kHz'de 1.001A, 120 Hz'de 700mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.001 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V