ELXM3B1VSN331MR35S
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM3B1VSN331MR35S
ELXM3B1VSN331MR35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM3B1VSN331MR35S, 330µF kapasitanslı, 315V nominal voltaj ile çalışan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 2.03A, 120 Hz'de 1.42A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve industrial sistemlerde kullanılan bir bileşendir. Snap-in montaj türü sayesinde hızlı ve güvenilir PCB montajı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0306 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V