ELXM3B1VSN331MA30S
CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM3B1VSN331MA30S
ELXM3B1VSN331MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM3B1VSN331MA30S, 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye kolayca yerleştirilebilir. ±20% tolerans, 7000 saat ömür (105°C'de) ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 50 kHz'de 2.0735A, 120 Hz'de 1.45A ripple current taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0735 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V