ELXM3B1VSN271MP45S
CAP ALUM 270UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM3B1VSN271MP45S
ELXM3B1VSN271MP45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM3B1VSN271MP45S, 270µF kapasitansı ve 315V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB'ye bağlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponent, 105°C'de 7000 saatlik ömür sunmaktadır. 50 kHz'de 1.7732A ve 120 Hz'de 1.24A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, converter devreleri ve filtering işlemlerinde kullanılan bu polar kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7732 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V