ELXM351VSN561MA40S
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM351VSN561MA40S
ELXM351VSN561MA40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM351VSN561MA40S, 560µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve genel amaçlı filtreleme devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek frekans ripple akımı 2.8886A @ 50kHz ve düşük frekans ripple akımı 2.02A @ 120Hz olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8886 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V