ELXM351VSN391MR40S
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM351VSN391MR40S
ELXM351VSN391MR40S Hakkında
ELXM351VSN391MR40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 390µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tipi kasa tasarımı ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.288A, 120 Hz'de 1.6A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan endüstriyel seviyede bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.288 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V