ELXM351VSN271MR35S
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM351VSN271MR35S
ELXM351VSN271MR35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM351VSN271MR35S, 270µF kapasitans ve 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolaylıkla takılabilir. ±20% tolerans ve 7000 saatlik ömrü (105°C'de) ile endüstriyel uygulamalar için uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. 50 kHz'de 1.8304A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarına cevap verebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8304 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V