ELXM351VSN121MP30S
CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELXM351VSN121MP30S
ELXM351VSN121MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM351VSN121MP30S, 120 µF kapasitansa ve 350V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile sunulan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 1.1011A, 120 Hz'de 770 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1011 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V