ELXM201VSN471MP40S
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM201VSN471MP40S
ELXM201VSN471MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM201VSN471MP40S, 470 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile tasarlanan bu bileşen, radial snap-in montaj tipinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 7000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 50 kHz'de 2.19 A ve 120 Hz'de 1.46 A ripple akımına dayanabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.19 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V