ELXM201VSN331MP30S
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM201VSN331MP30S
ELXM201VSN331MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM201VSN331MP30S, 330 µF kapasitansla 200V rated gerilim için tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 7000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 50 kHz'de 1.74 A ve 120 Hz'de 1.16 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.74 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.16 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V