ELXM201VSN102MR45S
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM201VSN102MR45S
ELXM201VSN102MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM201VSN102MR45S, 1000 µF kapasitansına ve 200 V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 7000 saatlik ömür sunmaktadır. 50 kHz'de 3.63 A ve 120 Hz'de 2.42 A ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için uygun kılar. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.63 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V