ELXM181VSN561MP40S
CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM181VSN561MP40S
ELXM181VSN561MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM181VSN561MP40S, 560 µF kapasitanslı, 180V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 7000 saat ömür süresi ile güvenilir uzun vadeli çalışma sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabilitesini koruyan kondansatör, 50 kHz'de 2.385 A ve 120 Hz'de 1.59 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile hassas filtre, enerji depolama ve güç düzenleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.385 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V