ELXM181VSN222MA50S
CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM181VSN222MA50S
ELXM181VSN222MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM181VSN222MA50S, 2200µF kapasitanslı, 180V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ile ±450µF sapmaya kadar toleranslıdır. 105°C'de 7000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve ticari cihazlarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır. 50 kHz'de 5.805A, 120 Hz'de 3.87A ripple akım kapasitesine sahiptir. Power supply üniteleri, inverter devreleri ve yüksek voltaj filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.805 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V