ELXM181VSN122MR45S
CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXM181VSN122MR45S
ELXM181VSN122MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXM181VSN122MR45S, 1200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V rated voltaj ile tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montajı için radial, snap-in kasa tipinde sunulmaktadır. 105°C sıcaklıkta 7000 saat ömür garantisi verilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Yüksek frekansda (50 kHz) 3.975 A, düşük frekansda (120 Hz) 2.65 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.975 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V