ELXG101VSN222MA40S
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELXG101VSN222MA40S
ELXG101VSN222MA40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELXG101VSN222MA40S, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajda çalışan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasındaki sıcaklık aralığında kullanılabilir. Snap-In radial kasa türüne sahip olup through-hole montajı destekler. 5000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. Düşük empedans (30 mOhms) ve yüksek ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve industrial uygulamalarda genel amaçlı filtrele ve enerji depolama işlevlerinde kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.868 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.39 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V