ELHS501VSN331MR50S
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS501VSN331MR50S
ELHS501VSN331MR50S Hakkında
ELHS501VSN331MR50S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasiteli, 500V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 5000 saatlik ömrü 105°C'de barındırır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 50 kHz'de 2.37A ve 120 Hz'de 1.66A ripple akım kapasitesi sunar. Endüstriyel elektrik uygulamaları, güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3738 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V