ELHS501VSN271MR45S
CAP ALUM 270UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS501VSN271MR45S
ELHS501VSN271MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS501VSN271MR45S, 270 µF kapasitanslı ve 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in yapısı ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımında 2.1021 A (50 kHz), düşük frekans ripple akımında 1.47 A (120 Hz) kapasitesindedir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve general purpose kullanımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1021 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V