ELHS501VSN151MR30S
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS501VSN151MR30S
ELHS501VSN151MR30S Hakkında
ELHS501VSN151MR30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 150 µF kapasitansı ve 500 V rated gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresine sahiptir. 50 kHz yüksek frekansda 1.4586 A ve 120 Hz düşük frekansda 1.02 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve yüksek gerilim filtresi uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4586 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V