ELHS4H1VSN471MA50S
CAP ALUM 470UF 20% 475V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS4H1VSN471M
ELHS4H1VSN471MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS4H1VSN471MA50S, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 475V rated voltajda çalışan bu polarize kondansatör, genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama alanlarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in case yapısında sunulur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerance ile 50 kHz'de 2.7885A ve 120 Hz'de 1.95A ripple current değerlerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7885 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V