ELHS4H1VSN391MA40S
CAP ALUM 390UF 20% 475V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS4H1VSN391MA40S
ELHS4H1VSN391MA40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS4H1VSN391MA40S, 390 µF kapasitansı ve 475 V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutusu ile Through Hole montajını destekler. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat ömür elde eder. Ripple current kapasitesi 50 kHz'de 2.431 A ve 120 Hz'de 1.7 A'dir. Güç kaynakları, invertörler, kaynak cihazları ve endüstriyel elektronik devrelerde genel amaçlı filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.431 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V