ELHS4H1VSN271MR40S
CAP ALUM 270UF 20% 475V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS4H1VSN271MR40S
ELHS4H1VSN271MR40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS4H1VSN271MR40S, 270 µF kapasitanslı ve 475 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışma imkanı sağlar. 5000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, düşük frekans (120 Hz) koşullarında 1.44 A ve yüksek frekans (50 kHz) koşullarında 2.0592 A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0592 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V