ELHS4H1VSN271MA30S
CAP ALUM 270UF 20% 475V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS4H1VSN271MA30S
ELHS4H1VSN271MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS4H1VSN271MA30S, 270 µF kapasitanslı, 475V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanmış olup, through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 50 kHz'de 1.9305 A ve 120 Hz'de 1.35 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9305 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V