ELHS4H1VSN181MR30S
CAP ALUM 180UF 20% 475V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS4H1VSN181MR30S
ELHS4H1VSN181MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS4H1VSN181MR30S, 180µF kapasitansı ve 475V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde olup, ±20% tolerans ile belirtilmiştir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür süresi garantilidir. 50 kHz'de 1.5873 A ve 120 Hz'de 1.11 A ripple current kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5873 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 475 V