ELHS451VSN821MA60S
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS451VSN821MA
ELHS451VSN821MA60S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS451VSN821MA60S alüminyum elektrolitik kondansatörü, 820 µF kapasitans ve 450 V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Snap-in radial case monte tipi ile PCB'ye direkt takılması mümkündür. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 3.6036 A ve 120 Hz'de 2.52 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalar, anahtarlı güç kaynakları ve ses sistemlerinde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6036 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V