ELHS451VSN221MR25S
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS451VSN221MR
ELHS451VSN221MR25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS451VSN221MR25S, 220µF kapasitans ve 450V rated voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür süresi sunmakta, 50 kHz'de 1.6445 A ve 120 Hz'de 1.15 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile through-hole montaja uygun olan kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6445 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V