ELHS451VSN181MQ30S
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELHS451VSN181MQ30S
ELHS451VSN181MQ30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELHS451VSN181MQ30S, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu polar kondansatör, 50 kHz'de 1.5015 A ve 120 Hz'de 1.05 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda filtrelem ve enerji depolama görevleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5015 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V