ELH687M450AT8AA
CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELH687M450AT8AA
ELH687M450AT8AA Hakkında
KEMET ELH687M450AT8AA, 680 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage ile tasarlanmış radyal snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 110 mOhm ESR değeri ile düşük direnç sağlayan kondansatör, yüksek frekansda (10 kHz) 4.205 A ve düşük frekansda (120 Hz) 2.9 A ripple current kapasitesi sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda kullanılan through-hole montajlı bir komponendir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 20kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.205 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V