ELH686M400AQ1AA
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELH686M400AQ1AA
ELH686M400AQ1AA Hakkında
KEMET ELH686M400AQ1AA, 68 µF kapasitansla 400V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipiyle transformatörler, güç kaynakları ve industrial elektrik devreleri gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 870 mA ve 120 Hz'de 600 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 852 mOhm ESR değeri ve -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömrü garantisiz uygulamalar için güvenilir bir seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 852mOhm @ 20kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 870 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 600 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V