ELH478M050AR3AA
CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELH478M050AR3AA
ELH478M050AR3AA Hakkında
KEMET ELH478M050AR3AA, 4700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim değerine sahip bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj türüne sahip radial can snap-in paket formatında tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu bileşen, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sağlar. 10 kHz yüksek frekansta 3.48A ve 120 Hz düşük frekansta 3A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel devreler gibi pek çok alanda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V