ELH477M200AQ3AV
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELH477M200AQ3AV
ELH477M200AQ3AV Hakkında
KEMET ELH477M200AQ3AV, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile panellere ve devreler kartlara kolay entegrasyonu sağlar. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve yüksek ripple akım kapasitesi (10 kHz'de 2.7A) sayesinde güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında güvenilir bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V