ELH107M400AR1AA
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELH107M400AR1AA
ELH107M400AR1AA Hakkında
KEMET ELH107M400AR1AA, 100 µF kapasitansı ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 592mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür garantisini 85°C sıcaklıkta sunar. Düşük frekans uygulamalarda 900 mA ripple akım kapasitesi ve 10 kHz'de 1.305 A ripple akım değeri ile genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 592mOhm @ 20kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.305 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V