ELG687M200AQ6AA
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ELG687M200AQ6AA
ELG687M200AQ6AA Hakkında
KEMET ELG687M200AQ6AA, 680 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 20kHz'de 121mOhm olup, 10kHz'de 2.625A ve 120Hz'de 1.75A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilir. ±20% tolerans ile standart uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve destek devreleri tasarımlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 121mOhm @ 20kHz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.625 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V