ELG157M400AQ3AA
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ELG157M400AQ3AA
ELG157M400AQ3AA Hakkında
KEMET ELG157M400AQ3AA, 150 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile ±720 mA düşük frekans ripple akımı ve 1.044 A yüksek frekans ripple akımı taşır. Güç kaynakları, invertörler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.044 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V