ELE-500ELL2R2ME11D
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ELE-500ELL2R2ME11D
ELE-500ELL2R2ME11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ELE-500ELL2R2ME11D, 2.2 µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin nominal ±20% toleransı bulunmaktadır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -25°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 105°C'de 10000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 100 kHz'de 35 mA ve 120 Hz'de 14.7 mA ripple akım kapasitelerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, led sürücüleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılan bu bileşen aktif durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V