ELE-350ELL470MF11D
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ELE-350ELL470MF
ELE-350ELL470MF11D Hakkında
United Chemi-Con üretimi ELE-350ELL470MF11D, 47 µF kapasitanslı, 35V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans sınırında üretilmiştir. Low frequency'de 147 mA @ 120 Hz, high frequency'de 210 mA @ 100 kHz ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 210 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 147 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V