EL240A5-24
SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Seri / Aile Numarası
EL240A5
EL240A5-24 Hakkında
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 5 A
Mounting Type Chassis Mount
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case Module
Part Status Active
Voltage - Input 21 ~ 27VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V