EL240A30-24P
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Seri / Aile Numarası
EL240A30-24P
EL240A30-24P Hakkında
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 30 A
Part Status Active
Voltage - Input 21 ~ 27VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V