EL100D5-12
SSR RELAY SPST-NO 5A 3-100V
Seri / Aile Numarası
EL100D5
EL100D5-12 Hakkında
EL100D5-12, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen katı hal rölesinde (Solid State Relay) tek açılır kontaktlı (SPST-NO) konfigürasyonda tasarlanmıştır. 5A yük kapasitesine sahip bu modül, giriş olarak 10-14VDC gerektirir ve 3V ile 100V arasında DC yükleri anahtarlayabilir. Chassis mount tipi kasa içinde sunulan bileşen, maksimum 40mOhm on-state direncine sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemlerinde, ısı yönetimi uygulamalarında, motor kontrol devrelerinde ve düşük sinyal uygulamalarından elektromanyetik rölelerin yerini alan katı hal çözümleri olarak kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 5 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 40 mOhms
Part Status Active
Voltage - Input 10 ~ 14VDC
Voltage - Load 3 V ~ 100 V