EL100D20-12
SSR RELAY, PANEL MOUNT, IP00, 10
Seri / Aile Numarası
EL100D20
EL100D20-12 Hakkında
EL100D20-12, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonlu katı hal rölesidir (SSR). Chassis mount tipi bu bileşen, 20A yük akımı kapasitesine sahiptir ve 3V ile 100V arasında DC yükleri kontrol edebilir. 10-14VDC giriş voltajı aralığında çalışır. 13 mOhms maksimum on-state direnci ile düşük ısıl kayıp sağlar. Panel üzerine montajı için uygun modüler yapısı, endüstriyel kontrol sistemleri, güç yönetimi uygulamaları ve dönem anahtarlaması gereken elektrik devrelerinde kullanılmaktadır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 20 A
Mounting Type Chassis Mount
On-State Resistance (Max) 13 mOhms
Part Status Active
Supplier Device Package Module
Voltage - Input 10 ~ 14VDC
Voltage - Load 3 V ~ 100 V