EKZN630ELL102ML25S
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKZN630ELL102ML25S
EKZN630ELL102ML25S Hakkında
EKZN630ELL102ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 1000µF kapasiteli, 63V nominal voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 24 mOhms impedans değerine sahip bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C arası) çalışabilir. 10000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilidir. Ripple akım kapasitesi 100 kHz'de 2.89A ve 120 Hz'de 1.734A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme işlemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.734 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V